Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: pt, 31 marca 2017
Imieniny: Balbiny i Gwidona
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP w Wierzbowie

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY" - III

foto
W marcu uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie korzystając z różnych źródeł wiedzy, szukali informacji o ptasich zwiastunach wiosny oraz o pierwszych jej kwiatach.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - III

foto
Hasłem marcowego czytania w bibliotece Szkoły Podstawowej w Wierzbowie było: "Wiosenne przebudzenie".
więcej

Agresja i przemoc w szkole - pogadanka profilaktyczna

foto
W środę - 22 marca w Szkole Podstawowej w Wierzbowie gościliśmy psychologów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grajewie.
więcej

Powitanie Wiosny

foto
21 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie w kolorowych ubraniach przywitali Wiosnę. Każdą klasę godnie reprezentowała Para Wiosenna.
więcej

Szkolny Klub Sportowy 2017

foto
Od 16 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie realizowany jest program "Szkolny Klub Sportowy 2017". Zadania i cele programu opracowane zostały przez Podlaską Federację Sportu w Białymstoku w porozumieniu z Ministerstwem Sportu i Turystyki.
więcej

Cyrk SZOK

foto
odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbowie.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - II

foto
W miesiącu lutym wspólne czytanie odbywało się pod hasłem: "W świecie baśni". Zaproszeni uczniowie z klasy IIIa czytali młodszym koleżankom i kolegom takie baśnie jak: "Czerwony Kapturek", "O rybaku i złotej rybce", "Brzydkie kaczątko", "Dzikie łabędzie", Królewna Śnieżka". Następnie wspólnie wykonywali ilustracje lub kukiełki głównych bohaterów baśni.
więcej

AUTORZY NASZYCH LEKTUR - 24.02.2017

foto
Połączeniem promocji czytelnictwa, warsztatu plastycznego, umiejętnego doboru treści literackich i sztuki plakatowej, był szkolny konkurs "Autorzy naszych lektur". Każda klasa dokonała prezentacji swojej pracy, a efekty ozdobiły hol szkolny.
więcej

POLUBIĆ KSIĄŻKĘ

foto
W ramach projektu "Polubić książkę" 24 lutego odbyło się kolejne spotkanie z książką. Mole książkowe naszej szkoły przekonywały kolegów, że czytanie książek to wspaniała przygoda, wartościowa rozrywka, znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu. Uczestnicy dokonali wyboru pozycji, a następnie przygotowali prezentacje fragmentów.
więcej

"Zachęcamy do czytania"

foto
Książka to droga ku samokształceniu, zdobywaniu wiedzy, poszerzaniu horyzontów.
więcej

Rekrutacja

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dnia 28 lutego 2017 o godz. 12.00 w sprawie rekrutacji do oddziałów przedszkolnych: 3-4-latków, 5-6-latków i Punktu przedszkolnego w Popowie oraz do klasy I Szkoły Podstawowej w Wierzbowie.
więcej

Zmiany w dowożeniu

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie.
więcej

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY"

foto
W styczniu na zajęciach czytelniczych (B. Cimochowska), realizowanych w ramach projektu, uczniowie IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie szukali w atlasach, albumach, książkach przyrodniczych informacji na temat ptaków żyjących w Polsce.
więcej

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

foto
W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WIERZBOWIE
więcej

KINO SFERYCZNE

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

CHOINKA NOWOROCZNA

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - I

foto
Podczas styczniowych spotkań w bibliotece, których hasłem było: "Zima lubi dzieci" uczniowie klasy pierwszej z uwagą wysłuchali opowiadań związanych z Nowym Rokiem i zimą. Podsumowaniem spotkań było malowanie pastelami zimowego krajobrazu. Dziecięce prace znalazły swoje miejsce na wystawce w bibliotece szkolnej.
więcej

Jasełka

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej
« · 1 · 2 · 3 · »» · »