Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: śr, 18 stycznia 2017
Imieniny: Piotra i Małgorzaty
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP w Wierzbowie

CHOINKA NOWOROCZNA

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - I

foto
Podczas styczniowych spotkań w bibliotece, których hasłem było: "Zima lubi dzieci" uczniowie klasy pierwszej z uwagą wysłuchali opowiadań związanych z Nowym Rokiem i zimą. Podsumowaniem spotkań było malowanie pastelami zimowego krajobrazu. Dziecięce prace znalazły swoje miejsce na wystawce w bibliotece szkolnej.
więcej

Jasełka

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

"Co czytałam/em, gdy miałam/em naście lat"

foto
Pod takim hasłem odbyło się 21 grudnia 2016r. spotkanie, na którym nauczyciele i rodzice zaprezentowali uczniom fragmenty swoich ulubionych książek.
więcej

Rozstrzygnięcie konkursu „ Bombka lub ozdoba choinkowa.”

foto
W grudniu „Mały Samorząd Uczniowski” Szkoły Podstawowej w Wierzbowie ogłosił świąteczny konkurs „ Bombka lub ozdoba choinkowa”. Uczniowie klas 0-III wraz z rodzicami wykonali mnóstwo pięknych kolorowych bombek oraz ozdób choinkowych.
więcej

"Czytanie na drugie śniadanie"

foto
Od początku roku grupy przedszkolne 3-4 i 5-6 latki, biorą udział w akcji "czytanie na drugie śniadanie". W ramach projektu codziennie czytane są dzieciom bajki, ponadto obie grupy założyły karty biblioteczne, odwiedzają bibliotekę i wypożyczają książki. Przedszkolaki z grupy 5-6 latków, wystawiły teatr cieni na podstawie krótkiego opowiadania "Kłopoty Burka z podwórka." Do akcji włączyli się rodzice oraz starsi koledzy i koleżanki i również czytają dzieciom na zajęciach.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - XII

foto
Hasło miesiąca: "Ten niezwykły czas świąt". W grudniu uczniowie klasy pierwszej słuchali opowiadań o tematyce świątecznej i opowiadali na temat przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia w swoich domach. Natomiast na zajęciach świetlicowych wykonywali ozdoby i kartki świąteczne, które można było oglądać na wystawce w bibliotece.
więcej

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY"

foto
W grudniu w ramach projektu czytelniczego uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie zapoznani zostali z życiem i twórczością Hansa Christiana Andersena.
więcej

Spektakl "Podróż do krainy zagadek"

foto
W dniu 05 grudnia 2016 uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie obejrzeli spektakl pt. "Podróż do krainy zagadek".
więcej

Zbieramy na "Szlachetną Paczkę"

foto
Dnia 1 grudnia 2016 w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbyła się akcja charytatywna "Ale ciacho".
więcej

2016 ROKIEM HENRYKA SIENKIEWICZA

foto
Uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Wierzbowie zaprosili do wysłuchania prozy Henryka Sienkiewicza.
więcej

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY"

foto
W listopadzie uczniowie klas IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie poznali kilka zabawnych wierszy i opowiastek poświęconych misiom.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - XI

foto
W listopadzie, gdy za oknem było zimno i często padał deszcz dzieci bardzo chętnie w zaciszu szkolnej biblioteki słuchały czytanych opowiadań i fragmentów książek, których głównymi bohaterami były misie.
więcej

Zabawa Andrzejkowa

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

foto
24 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia w Szkole Podstawowej w Białaszewie.
więcej

CHODŹ NA SŁÓWKO

foto
Uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Wierzbowie w dniu 21 listopada 2016r. obejrzeli spektakl pt. „Chodź na słówko” z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla Szkół.
więcej

Ślubowanie przedszkolaków

foto
9 listopada dzieci z grupy 3-4 i 5-6-latków z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Wierzbowie złożyły uroczystą przysięgę i zostały włączone do grona przedszkolaków.
więcej
« · 1 · 2 · 3 · »» · »