Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: wt, 19 września 2017
Imieniny: Januarego i Konstancji
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo

Zaproszenie na "Święto ziemniaka" do Wierzbowa

foto
Uczniowie, dyrektor, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Wierzbowie zapraszają wszystkich chętnych na „Święto ziemniaka”, które odbędzie się 24.09.2017r. w godzinach 12.00 – 15.30 na terenie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie.
więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego

foto
w Szkole podstawowej w Wierzbowie.
więcej

Podręczniki na rok szkolny 2017/2018

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie.
więcej

Wyprawka do oddziału przedszkolnego 6-latków

w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Wycieczka do Wioski Indiańskiej

foto
13 czerwca 2017r. uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Wierzbowie byli na wycieczce w Wiosce Indiańskiej "Puszczykówka". Dzieci spędziły czas na łonie natury. W programie były: przejażdżka konna, zwiedzanie Wioski Indiańskiej, Krainy Westernu, muzeum Indian oraz mini zoo, strzelanie z łuku i wiatrówki, łowienie ryb, przeciąganie liny, ognisko, przy którym dzieci piekły kiełbaski. Uczniowie poznali życie w społeczeństwie na przykładzie rdzennych Amerykanów.
więcej

OGŁOSZENIE

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbędzie się w dniu 23 czerwca 2017 r. o godzinie 8.00. Dowozy według harmonogramu z roku szkolnego.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - VI

foto
Czerwiec upłynął pod hasłem: "Wędrówki z Pyzą". Rozmawialiśmy o wakacjach, czytaliśmy wybrane fragmenty książki Hanny Januszewskiej "Pyza na polskich dróżkach". Wspólnie wykonaliśmy mapę Polski, na której zaznaczaliśmy kolejne miejsca pobytu Pyzy i w ten sposób dzieci dowiedziały się jak przebiegała trasa podróży małej wędrowniczki.
więcej

Dzień Rodziny

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Święty Jan Paweł II

foto
06 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się uroczysty apel z okazji 97 rocznicy urodzin Wielkiego Papieża Polaka - Świętego Jana Pawła II oraz z okazji 100 rocznicy Objawień Fatimskich.
więcej

Wycieczka Zakopane-Słowacja

foto
W dniach 31.05-02.06.2017 uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Wierzbowie wzięli udział w wycieczce szkolnej do Zakopanego oraz na Słowację. Podczas wycieczki uczniowie zwiedzili m.in. Ojcowski Park Narodowy, położony tuż pod Krakowem, a w nim Zamek na Pieskowej Skale oraz Maczugę Herkulesa.
więcej

POLUBIĆ KSIĄŻKĘ

foto
Podsumowaniem działań związanych z realizacją projektu "Polubić książkę" był konkurs wiedzy połączony z debatą na temat: "Dlaczego warto czytać książki?"
więcej

Dzieci z Punktu przedszkolnego w Popowie świętowały Dzień Mamy i Taty.

foto
Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali wierszy, piosenek.
więcej

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY" - V

foto
W maju w ramach realizowanego projektu uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie poznali drogę książki od pisarza do czytelnika.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - V

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

Informacja o aktualnym stanie wprowadzania zmian w systemie edukacji.
więcej

DZIEŃ FLAGI I KONSTYTUCJI 3 MAJA

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

ŚWIĘTO ZIEMI

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

"Co zagraża dzieciom na wsi"

foto
27.04.2017r. uczniowie klas IV-VI wzięli udział w prelekcji przeprowadzonej przez pracownika Państwowej Inspekcji Pracy na temat "Co zagraża dzieciom na wsi". Na bazie prezentacji w sposób jasny i zrozumiały zapoznali się z zagrożeniami czyhającymi na wsi w trakcie pracy na gospodarstwie.
więcej
« · 1 · 2 · »» · »