Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: so, 17 listopada 2018
Imieniny: Grzegorza i Salomei
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK

foto
TERMIN KONKURSU: 17 grudnia 2018 r. godz. 9.00 MIEJSCE KONKURSU: Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
więcej

100-lecie Odzyskania Niepodległości

foto
Punkt przedszkolny w Popowie
więcej

100. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

foto
9 XI 2018 r. o godzinie 11.11 cała społeczność Szkoły Podstawowej w Wierzbowie odśpiewała uroczyście wszystkie zwrotki hymnu Polski "Mazurka Dąbrowskiego" rozpoczynając akademię z okazji 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
więcej

Konkurs poezji patriotycznej "Tu nasze miejsce, to nasz kraj"

foto
8 listopada 2018 r. trzy uczennice Szkoły Podstawowej w Wierzbowie laureaci szkolnego etapu konkursu poezji patriotycznej brały udział w IV Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej pod hasłem "Tu nasze miejsce, to nasz kraj".
więcej

Trick or treat! - Cukierek albo psikus!

foto
31 października na lekcji języka angielskiego zapoznawaliśmy się z historią, zwyczajami i tradycjami Święta Halloween. Uczniowie oglądali filmiki, rozwiązywali krzyżówki i łamigłówki językowe. Była to żywa lekcja najpopularniejszego święta obchodzonego w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Uczniom bardzo się podobało.
więcej

III miejsce SP w Wierzbowie w półfinale wojewódzkim w szachach

foto
W dniu 27.10.2018 w Łomży z udziałem 9 drużyn odbył się półfinał wojewódzki w szachach.
więcej

Konkurs poezji patriotycznej "Tu nasze miejsce, to nasz kraj"

foto
30 października 2018 w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się szkolny konkurs poezji patriotycznej pod hasłem: "Tu nasze miejsce, to nasz kraj".
więcej

Podwójny awans szachistów z SP Wierzbowo do półfinału wojewódzkiego!

foto
W dniach 13 i 14 października 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Grajewie odbyły się Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach. Uczniowie naszej szkoły spisali się bardzo dobrze zajmując II miejsce zarówno w Igrzyskach Dzieci jak i w Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Uzyskali tym samym awans do półfinału wojewódzkiego.
więcej

Kto to taki? My pierwszaki.

foto
Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie są już pełnoprawnymi uczniami. 19 października br. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia.
więcej

Pasowanie w Punkcie przedszkolnym w Popowie

foto
Dzień to ważny jest szalenie, dziś składamy przyrzeczenie. Każdy chłopak i dziewczynka wystrojeni jak marzenie.
więcej

"W hołdzie Ojcu Świętemu"

foto
16 października 2018r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbyła się uroczysta akademia z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły - metropolity krakowskiego na Urząd Nauczycielski - Papieski, pod hasłem: "W hołdzie Ojcu Świętemu".
więcej

Przygotowania do Narodowego Święta Niepodległości

foto
15 października 2018 uczniowie klasy VII oraz VIII Szkoły Podstawowej w Wierzbowie udali się z wizytą do Grajewskiej Izby Historycznej. Mieli tam okazję obejrzeć archiwalny film dokumentalny z 1935 roku pod tytułem:"Sztandar Wolności". Uczestniczyli też w prelekcji historycznej poświęconej historii odzyskania przez Polskę niepodległości.
więcej

Dzień Edukacji Narodowej

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Udany występ w półfinale wojewódzkim dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie

foto
Dnia 06.10.2018r na malowniczej i wymagającej trasie w Nowogrodzie zostały rozegrane Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych. Wystartowało 21 zespołów w kategorii dziewcząt. Drużyny mierzyły się z dystansem 10x800m. Dziewczyny z SP Wierzbowo po zaciętej walce z trudną trasą i 20 innymi zespołami uplasowały się na X miejscu.
więcej

Europejski Dzień Języków Obcych

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych.
więcej

Pierwsze kroki programowania

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Święto ziemniaka

foto
Tradycją Szkoły Podstawowej w Wierzbowie stało się, iż we wrześniu obchodzimy „Święto ziemniaka”. 23 września cała społeczność szkolna: dyrektor, uczniowie, nauczyciele, rodzice, goście miło spędzili czas na wspólnej zabawie, w której dominował ziemniak.
więcej

Aktywna Tablica

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

SPRZĄTANIE ŚWIATA

foto
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie kolejny raz przyłączyli się do 25. edycji akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2018" pod hasłem "Akcja- segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej".
więcej
« · 1 · 2 · »» · »

Projekt i realizacja
Speed S.C.