Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: nie, 15 lipca 2018
Imieniny: Henryka i Włodzimierza
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

„Łamańce językowe”

foto
W czwartek 14 czerwca Mały Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Wierzbowie zorganizował konkurs „Łamańce językowe.” Uczniowie klas 0-III zaprezentowali wiele wierszyków z trudnościami językowymi.
więcej

Podsumowanie projektu "Polubić matematykę"

foto
Rok szkolny 2017/2018 w Szkole Podstawowej w Wierzbowie był rokiem matematyki.
więcej

Dzień Dziecka

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się 8 czerwca 2018r.
więcej

"Dobry Start" program rządowy

foto
1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć. Wnioski o świadczenie z programu można składać online już od 1 lipca br. Nabór wniosków w formie papierowej rozpocznie się miesiąc później – 1 sierpnia br. Ostateczny termin mija 30 listopada br.
więcej

Spotkanie z pedagogiem

foto
4 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbyło się spotkanie rodziców z pracownikiem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grajewie.
więcej

Wycieczka do Białegostoku

foto
5 czerwca 2018r. uczniowie klas I, II, III oraz oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Wierzbowie wybrali się na wycieczkę autokarową do Fabryki Misia w Białymstoku na "wystrzałowe" warsztaty "Tęczowej Chemii".
więcej

"Polubić matematykę"

foto
24 maja 2018 odbył się w Szkole Podstawowej w Wierzbowie turniej szachowy pod przewodnictwem Pana Zbigniewa Okulewicza.
więcej

Projekt "Polubić książkę"

foto
Hity książkowe uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbowie w roku szkolnym 2017/2018.
więcej

Wizyta w Domu Dziecka

foto
Kolejna Akcja Charytatywna zakończona sukcesem! Z okazji Dnia Dziecka Szkolne Koło Wolontariatu Szkoły Podstawowej w Wierzbowie zorganizowało zbiórkę artykułów i przyborów szkolnych oraz kosmetyków do pielęgnacji ciała na rzecz podopiecznych Domu Dziecka Św. Faustyny - Pomocna Dłoń w Ełku.
więcej

Projekt "Polubić książkę"

foto
"Warto czytać" to hasło przewodnie redagowanej przez uczniów klasy VII Szkoły Podstawowej w Wierzbowie gazetki ściennej. Zamieszczają na niej recenzje polecanych do przeczytania pozycji książkowych oraz różne ciekawostki.
więcej

Projekt "Polubić książkę"

foto
Uczniowie klas IV - VII Szkoły Podstawowej w Wierzbowie przygotowali prezentację ulubionych bohaterów literackich.
więcej

"Ku niepodległej"

foto
18 maja 2018r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbył się pokaz historyczny grupy artystycznej "Rekonstrukto" pod hasłem "Ku niepodległej".
więcej

Zbiórka dla dzieci potrzebujących pomocy

foto
Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Wierzbowie po raz kolejny podejmuje się szczytnego zadania - zbiórki dla dzieci potrzebujących pomocy. Tym razem pragniemy podarować uśmiech podopiecznym Domu Dziecka Św. Faustyny - Pomocna Dłoń w Ełku. Dom Św. Faustyny jest całodobową placówką opiekuńczo - wychowawczą, w której przebywają głównie dzieci w wieku szkolnym, młodzież oraz nastolatkowie.
więcej

Informacja

foto
o koloniach dla dzieci rolników
więcej

"Polubić matematykę"

foto
W ramach projektu "Polubić matematykę" 9 maja 2018 r. odbył się turniej wiedzy matematycznej. Brali w nim udział najlepsi uczniowie z klas IV - VII.
więcej

WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY

foto
W kwietniu uczniowie klasy I szukali w książkach informacji na temat wiosennych kwiatów. Wyszukane informacje zostały wykorzystane do wykonania ciekawych prac plastycznych wraz z ich opisem.
więcej
« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · »» · »