Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: so, 27 maja 2017
Imieniny: Jana i Juliusza
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP w Wierzbowie

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

Informacja o aktualnym stanie wprowadzania zmian w systemie edukacji.
więcej

DZIEŃ FLAGI I KONSTYTUCJI 3 MAJA

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

ŚWIĘTO ZIEMI

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

"Co zagraża dzieciom na wsi"

foto
27.04.2017r. uczniowie klas IV-VI wzięli udział w prelekcji przeprowadzonej przez pracownika Państwowej Inspekcji Pracy na temat "Co zagraża dzieciom na wsi". Na bazie prezentacji w sposób jasny i zrozumiały zapoznali się z zagrożeniami czyhającymi na wsi w trakcie pracy na gospodarstwie.
więcej

Warsztaty karmelarskie

foto
Na warsztatach karmelarskich, które odbyły się 26 kwietnia w Szkole Podstawowej w Wierzbowie, dzieci poznały sposób przygotowania i wykonania lizaków. Wszystkie obecne osoby na warsztatach własnoręcznie wykonały słodki przysmak, który bardzo im smakował.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - IV

foto
W miesiącu kwietniu wspólne czytanie w bibliotece Szkoły Podstawowej w Wierzbowie trwało pod hasłem: "Wielkanocne świętowanie". Uczniowie słuchali opowiadań o tych bardzo ważnych świętach, jak również słuchali i opowiadali o zwyczajach i tradycjach dawnych i dzisiejszych związanych z Wielkanocą. Bardzo chętnie wykonywali jajka metodą oklejanki.
więcej

Wyjazd do teatru uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbowie

foto
Pod hasłem "Poznajemy teatr" odbyliśmy wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora w Łomży. Obejrzeliśmy spektakl pt: "Szczęśliwy Książę".
więcej

Bezpieczny internet

foto
19 kwietnia 2017 w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Policji odnośnie bezpieczeństwa w internecie.
więcej

PALMA WIELKANOCNA

foto
Mamuśki i uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Wierzbowie 2 kwietnia 2017 wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Grajewskie Centrum Kultury na "Tradycyjną palmę wielkanocną".
więcej

Marzec

foto
Marzec upłynął dzieciakom w wiosennej atmosferze, przywitaliśmy wiosnę, pojawiły się pierwsze kwiaty w ogródku przedszkolnym i kącikach przyrody. W dniu samorządności starsze dzieci zamieniły się rolami z nauczycielami i prowadziły zajęcia z przedszkolakami. Sukcesem zakończyła się akcja zbierania książek dla oddziału dziecięcego w Szpitalu Miejskim w Grajewie.
więcej

Finał akcji zbierania książek!

foto
Dobiegła końca akcja zbierania książek dla oddziału dziecięcego w Szpitalu Miejskim w Grajewie, przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Wierzbowie oraz dzieci ze Świetlicy Wiejskiej w Danówku, chętnie wzięły udział w akcji i zebrały bardzo dużo książek, które wspólnie zawieźliśmy na odział dziecięcy. Panie pielęgniarki serdecznie dziękowały za podarunek, który z pewnością umili czas dzieciom przebywającym na oddziale.
więcej

SUKCES KAROLINY!

foto
Uczennica Szkoły Podstawowej w Wierzbowie, Karolina Wiśniewska zajęła II miejsce w eliminacjach powiatowych Konkursu Pożarniczego "Młodzież zapobiega pożarom", który odbył się 31.03.2017 w Grajewie. Gratulujemy i życzymy sukcesu w eliminacjach wojewódzkich:)
więcej

IV PRZEGLĄD TEATRZYKÓW SZKOLNYCH

foto
Już po raz czwarty w Szkole Podstawowej w Wierzbowie 31 marca 2017r. odbył się IV Przegląd Teatrzyków Szkolnych "Prawdziwie piękne jest to, co czyni człowieka lepszym". Podczas tegorocznej imprezy mogliśmy zobaczyć trzy spektakle.
więcej

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY" - III

foto
W marcu uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie korzystając z różnych źródeł wiedzy, szukali informacji o ptasich zwiastunach wiosny oraz o pierwszych jej kwiatach.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - III

foto
Hasłem marcowego czytania w bibliotece Szkoły Podstawowej w Wierzbowie było: "Wiosenne przebudzenie".
więcej

Konkurs recytatorski

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

Agresja i przemoc w szkole - pogadanka profilaktyczna

foto
W środę - 22 marca w Szkole Podstawowej w Wierzbowie gościliśmy psychologów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grajewie.
więcej

Powitanie Wiosny

foto
21 marca uczniowie Szkoły Podstawowej w Wierzbowie w kolorowych ubraniach przywitali Wiosnę. Każdą klasę godnie reprezentowała Para Wiosenna.
więcej

Szkolny Klub Sportowy 2017

foto
Od 16 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzbowie realizowany jest program "Szkolny Klub Sportowy 2017". Zadania i cele programu opracowane zostały przez Podlaską Federację Sportu w Białymstoku w porozumieniu z Ministerstwem Sportu i Turystyki.
więcej

Cyrk SZOK

foto
odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzbowie.
więcej
« · 1 · 2 · »» · »