Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: pon, 27 lutego 2017
Imieniny: Gabriela i Anastazji
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP w Wierzbowie

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - II

foto
W miesiącu lutym wspólne czytanie odbywało się pod hasłem: "W świecie baśni". Zaproszeni uczniowie z klasy IIIa czytali młodszym koleżankom i kolegom takie baśnie jak: "Czerwony Kapturek", "O rybaku i złotej rybce", "Brzydkie kaczątko", "Dzikie łabędzie", Królewna Śnieżka". Następnie wspólnie wykonywali ilustracje lub kukiełki głównych bohaterów baśni.
więcej

AUTORZY NASZYCH LEKTUR - 24.02.2017

foto
Połączeniem promocji czytelnictwa, warsztatu plastycznego, umiejętnego połączenia treści literackich ze sztuką plakatową był szkolny konkurs "Autorzy naszych lektur". Każda klasa dokonała prezentacji swojej pracy, a efekty pracy ozdobiły hol szkolny.
więcej

POLUBIĆ KSIĄŻKĘ

foto
W ramach projektu "Polubić książkę" dnia 24 lutego odbyło się kolejne spotkanie z książką. Mole książkowe naszej szkoły przekonywali kolegów, że czytanie książek to wspaniała przygoda, wartościowa rozrywka, znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu. Dokonali wyboru pozycji, a następnie przygotowali prezentacje fragmentów.
więcej

"Zachęcamy do czytania"

foto
Książka to droga ku samokształceniu, zdobywaniu wiedzy, poszerzaniu horyzontów.
więcej

Rekrutacja

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dnia 28 lutego 2017 o godz. 12.00 w sprawie rekrutacji do oddziałów przedszkolnych: 3-4-latków, 5-6-latków i Punktu przedszkolnego w Popowie oraz do klasy I Szkoły Podstawowej w Wierzbowie.
więcej

Zmiany w dowożeniu

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie.
więcej

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY"

foto
W styczniu na zajęciach czytelniczych (B. Cimochowska), realizowanych w ramach projektu, uczniowie IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie szukali w atlasach, albumach, książkach przyrodniczych informacji na temat ptaków żyjących w Polsce.
więcej

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

foto
W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WIERZBOWIE
więcej

KINO SFERYCZNE

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

CHOINKA NOWOROCZNA

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - I

foto
Podczas styczniowych spotkań w bibliotece, których hasłem było: "Zima lubi dzieci" uczniowie klasy pierwszej z uwagą wysłuchali opowiadań związanych z Nowym Rokiem i zimą. Podsumowaniem spotkań było malowanie pastelami zimowego krajobrazu. Dziecięce prace znalazły swoje miejsce na wystawce w bibliotece szkolnej.
więcej

Jasełka

foto
w Szkole Podstawowej w Wierzbowie
więcej

"Co czytałam/em, gdy miałam/em naście lat"

foto
Pod takim hasłem odbyło się 21 grudnia 2016r. spotkanie, na którym nauczyciele i rodzice zaprezentowali uczniom fragmenty swoich ulubionych książek.
więcej

Rozstrzygnięcie konkursu „ Bombka lub ozdoba choinkowa.”

foto
W grudniu „Mały Samorząd Uczniowski” Szkoły Podstawowej w Wierzbowie ogłosił świąteczny konkurs „ Bombka lub ozdoba choinkowa”. Uczniowie klas 0-III wraz z rodzicami wykonali mnóstwo pięknych kolorowych bombek oraz ozdób choinkowych.
więcej

"Czytanie na drugie śniadanie"

foto
Od początku roku grupy przedszkolne 3-4 i 5-6 latki, biorą udział w akcji "czytanie na drugie śniadanie". W ramach projektu codziennie czytane są dzieciom bajki, ponadto obie grupy założyły karty biblioteczne, odwiedzają bibliotekę i wypożyczają książki. Przedszkolaki z grupy 5-6 latków, wystawiły teatr cieni na podstawie krótkiego opowiadania "Kłopoty Burka z podwórka." Do akcji włączyli się rodzice oraz starsi koledzy i koleżanki i również czytają dzieciom na zajęciach.
więcej

LUBIMY WSPÓLNE CZYTANIE - XII

foto
Hasło miesiąca: "Ten niezwykły czas świąt". W grudniu uczniowie klasy pierwszej słuchali opowiadań o tematyce świątecznej i opowiadali na temat przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia w swoich domach. Natomiast na zajęciach świetlicowych wykonywali ozdoby i kartki świąteczne, które można było oglądać na wystawce w bibliotece.
więcej

"WSPÓLNIE CZYTAMY - ŚWIAT ODKRYWAMY"

foto
W grudniu w ramach projektu czytelniczego uczniowie klasy IIIa i IIIb Szkoły Podstawowej w Wierzbowie zapoznani zostali z życiem i twórczością Hansa Christiana Andersena.
więcej
« · 1 · 2 · 3 · »» · »