Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: wt, 18 czerwca 2019
Imieniny: Marka i Elżbiety
Strona główna » Aktualności
« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · »» · »

Wiadomości archiwalne

Wielkanoc w Danówku

PRACOWITY TYDZIEŃ PRZED WIELKANOCĄ U "JAGÓDEK"
więcej

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI

w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (w załączniku)
więcej

JAGÓDKI Z WIZYTĄ NA SALI GIMNASTYCZNEJ W GIMNAZJUM W DANÓWKU

W ubiegłym tygodniu dzieci ze świetlicy w Danówku dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Jolanty Surażyńskiej odwiedziły salę gimnastyczną.Maluchy były szczęśliwe i zachwycone tą wizytą, jak również wyczerpane podczas szaleństw i zawodów zorganizowanych przez opiekunów. A oto kilka zdjęć z tego wyjścia:
więcej

Mistrzostwa w Szachach

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LZS WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZACHACH P’-15 REGULAMIN
więcej

Samochód dla OSP Ruda

W dniu 2 kwietnia 2017 r. Wójt Gminy Grajewo – Stanisław Szleter przekazał dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie nowszy model samochodu pożarniczego klasy GBA 2,4 w miejsce dotychczas użytkowanego.
więcej

Kolektory słoneczne - przygotowania do nowego projektu

24 lutego na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Grajewo odbyło się spotkanie organizacyjno – informacyjne w sprawie planowanego do realizacji projektu na montaż instalacji solarnych.
więcej

Mali kucharze

W ubiegłym tygodniu odbyły się zajęcia kulinarne w Świetlicy w Danówku.
więcej

Zwrot podatku akcyzowego

Wójt Gminy Grajewo przypomina o składaniu wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.
więcej

„Montaż instalacji solarnych w Gminie Grajewo”

Gmina Grajewo złożyła wniosek o dofinansowanie projektu „Montaż instalacji solarnych w Gminie Grajewo”.
więcej

Dzień Babci i Dziadka w Danówku

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Święto to jest niezwykłe, pełne uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
więcej

Wyjątkowy Jubileusz

Z okazji Jubileuszu 40 – lecia pracy zawodowej Ryszarda Stefanowicza – kierownika Referatu Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Gminy Grajewo Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo w imieniu własnym oraz pracowników Urzędu Gminy Grajewo złożył Jubilatowi najwyższe wyrazy uznania i szacunku.
więcej

Spotkanie wigilijne w Ciemnoszyjach

W dniu 17 grudnia br. w Świetlicy wiejskiej w Ciemnoszyjach odbyło się jak co roku o tej porze spotkanie wigilijne mieszkańców i zaproszonych gości w osobach Proboszcza Krzysztofa Dąbrowskiego, Księdza Kanonika Mariana Solińskiego, Wójta Gminy Grajewo Stanisława Szletera i Sekretarza Gminy Grajewo Kazimierza Grabowskiego. Młodzież przygotowała jasełka, były kolędy, moc życzeń i wiele miłych słów.
więcej

Wigilia Strażacka

W dniu 16 grudnia 2016 r. odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Grajewie.
więcej

Remont drogi w Mieruciach

W okresie od 15.11.2016 r. do 29.11.2016 r. Gmina Grajewo przeprowadziła „Remont nawierzchni drogi gminnej na odcinku od granic z Gminą Prostki do budynku gospodarczego w m. Mierucie”
więcej

Konsultacje zmiany miejscowego planu

Raport z przeprowadzonego procesu konsultacji społecznych w Gminie Grajewowięcej

Warsztaty Rękodzieła Nowoczesnego

Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter i Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące Lokalnej Strategii Rozwoju połączone z Warsztatami Rękodzieła Nowoczesnego, które odbędzie się w Świetlicy wiejskiej w Wojewodzinie w dniu 13 grudnia 2016 r., rozpoczęcie o godz. 15.00. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na plakacie.
więcej

Narodowe Święto Niepodległości 2016

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada pod Pomnikiem Niepodległości w Grajewie złożone zostały kwiaty od delegacji reprezentujących władze samorządowe, organizacje, szkoły i zakłady pracy. Gminę Grajewo reprezentowali: Wójt - Stanisław Szleter, Przewodniczący Rady - Jan Dąbrowski oraz Sekretarz Gminy - Kazimierz Grabowski.
więcej

Bezpieczniej na moście

W dniu 3 października 2016 r. został oddany do użytku most w miejscowości Szymany.
więcej

Jubileusz Złotych Godów

W dniu 1 października 2016 r. na sali konferencyjnej Urzędu Gminy Grajewo odbyła się uroczystość Złotych Godów.
więcej

Bezpłatne warsztaty tańca

Wójt Gminy Grajewo zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych warsztatach tańca nowoczesnego. Pierwsze zajęcia już 8 października br. (sobota) w Białaszewie i Boczkach-Świdrowo.
więcej

Uwaga konkurs!!!

Wójt Gminy Grajewo serdecznie zaprasza dzieci i młodzież od 6 do 18 roku życia zamieszkujące teren Gminy Grajewo do wzięcia udziału w konkursie pt.: „Gmina Grajewo w obiektywie”.
więcej

Mamy dofinansowanie na zajęcia kulturalne!!!

Na terenie Gminy Grajewo od września do końca października dzieci i młodzież będą miały okazję uczestniczyć w zajęciach realizowanych w ramach projektu „Bliskie spotkania z kulturą”.
więcej

Warsztaty lepienia gliną

Wójt Gminy Grajewo zaprasza na warsztaty lepienia gliną w świetlicach w: Popowie, Kurejewce, Boczkach-Świdrowo, Wierzbowie, Wojewodzinie, Grozimach, Rudzie, Sojczynie Borowym, Białaszewie, Ciemnoszyjach, Przechodach, Białogrądach, Szymanach. Szczegóły na plakacie.
więcej

Zakończenie prac przy urządzaniu mogiły wojennej

Dobiegły końca prace związane z urządzeniem mogiły wojennej z okresu I wojny światowej położonej w okolicach wsi Białogrądy.
więcej

77 rocznica wybuchu II Wojny Śwatowej

Władze Gminy Grajewo wzięły udział w patriotycznej uroczystości dla uczczenia pamięci poległych i pomordowanych w 77 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.
więcej

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Stanisław Szleter, Wójt Gminy Grajewo wziął udział w inauguracji roku szkolnego 2016/2017 w Gimnazjum im. Prof. Adama Pałczyńskiego w Danówku. W krótkich słowach skierowanych do młodzieży Wójt życzył wytrwałości w dążeniu do postawionych celów oraz wielu sukcesów w roku szkolnym.
więcej

Warsztaty teatralne dobiegły końca

W dniach 10-12 sierpnia 2016 roku w świetlicy wiejskiej w Białaszewie, Ciemnoszyjach i Przechodach odbyły się warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży z Gminy Grajewo.
więcej

Modernizacja dróg w Gminie Grajewo

Zarząd Województwa Podlaskiego pozytywnie rozpatrzył wnioski Gminy Grajewo o przyznanie pomocy dla operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg gminnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego PROW na lata 2014-2020.
więcej

Gratulujemy sukcesów!

Wczoraj (10 lipca 2016 r.) Pan Wojciech Święćkowski z Szyman i Pan Stanisław Wójcicki posiadający gospodarstwo w Konopkach zaprezentowali swoje źrebięta pod matkami na IV Wystawie Koni Zimnokrwistych w Augustowie.
więcej
« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · »» · »

Projekt i realizacja
Speed S.C.