Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Dziś jest: wt, 18 czerwca 2019
Imieniny: Marka i Elżbiety
Strona główna » Aktualności
« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · »

Wiadomości archiwalne

DOTACJA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DLA GMINY GRAJEWO

zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej Gmina Grajewo

"Do zabawy tak niewiele trzeba..."

„Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich”.

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO NAJMŁODSZYCH

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, podopieczni ze świetlicy w Danówku uczestniczyli w spotkaniu z Panią Grażyną Rodzeń - pracownikiem Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

KAŻDY MA SWOJE ŚWIĘTO…

W dniu 24 maja do Świetlicy w Danówku przybyli rodzice dzieci aby uczestniczyć w zorganizowanym przez Wychowawczynie oraz przez maluchy święcie z okazji Dnia Mamy i Taty.

"Do zabawy tak niewiele trzeba"

Animatorki Uśmiechu, LGD Biebrzański Dar Natury oraz lokalne stowarzyszenia: Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Modzele, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Białogrądy i Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo zapraszają dzieci i rodziców na spotkania animacyjne z okazji Dnia Dziecka: - Boisko Świetlicy wiejskiej w Białogrądach - 25 maja 2016 r. - Plac zabaw w Modzelach - 27 maja 2016 r. - Plac zabaw w Koszarówce - 3 czerwca 2016 r. - Boisko Świetlicy wiejskiej w Wojewodzinie - 5 czerwca 2016 r. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy!!! „Projekt współfinansowany w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich”

Dzieci przywitały wiosnę

Z okazji pierwszego dnia wiosny dzieci ze Świetlicy w Danówku żegnając zimę zrobiły piękną Marzannę, którą później tradycyjnie wrzuciły do wody.

Zabawa Andrzejkowa

w Świetlicy wiejskiej w Danówku

Korowód Świętych

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kurejewka i Chojnówek „Wiejski Zakątek” wzięło udział w Korowodzie Świętych pt. „Od Świętego Ojca do Ojca Świętego” w dniu 31.10.2015 roku. Październikowy wieczór dla dzieci zamieszkujących Kurejewkę i Chojnówek był ciekawym i duchowym spędzeniem czasu wolnego. Wzięliśmy udział kolejno we Mszy Świętej w Kościele Św. Ojca PIO, przemarszu ulicami miasta Grajewo do Kościoła ŚW. Jana Pawła II, konkursie na najlepsze przebranie i czuwaniu modlitewnym przy relikwiach Świętych.

Powiatowe zawody OSP

Sukcesy gminnych jednostek OSP. W kategorii drużyn męskich 1 miejsce - OSP Białaszewo, 2 miejsce - OSP Ruda; w kategorii drużyn kobiecych 1 miejsce - OSP Boczki - Świdrowo, 2 miejsce - OSP Ciemnoszyje, 3 miejsce - OSP Wierzbowo. Gratulacje!!!

VIII Bieg Rolnika

Zadanie dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju kultury Fizycznej

Montaż kolektorów słonecznych w Gminie Grajewo

Gmina Grajewo pozyskała dofinansowanie w wysokości 741 241,00 zł z przeznaczeniem na montaż 107 zestawów kolektorów słonecznych

Piknik Rodzinny w Kurejewce

W sobotę 27 czerwca 2015 roku w Świetlicy Wiejskiej w Kurejewce odbył się Piknik rodzinny z ogniskiem ufundowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kurejewka i Chojnówek „Wiejski Zakątek”.

Wyniki XXI zawodów sportowo - pożarniczych OSP

W dniu 28 czerwca 2015 r. w Wierzbowie odbył się Festyn Strażacki dla mieszkańców Gminy Grajewo.

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Wojewodzinie

słoneczna pogoda, moc wrażeń, super zabawa, uśmiech dziecka i tłum gości, zobaczcie sami!!!

Mikołajkowy Festyn Rodzinny

Białaszewo, 7 grudnia 2014 r. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach zadania „Sport w LZS Otwarty dla Wszystkich”

Jubileusz Złotych Godów

Danówek, 18 października 2014 r.

Uroczystość w Modzelach

W dniu 27 września 2014 r. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Modzele wraz ze wszystkimi mieszkańcami, zaproszonymi gośćmi obchodziło uroczystości w ramach realizowanych projektów.

Podsumowanie Festynu Strażackiego w Wierzbowie

W dniach 30 – 31 sierpnia 2014 r. na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej w Wierzbowie odbył się Festyn Strażacki dla mieszkańców Gminy Grajewo, którego głównym organizatorem był Pan Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo. Festyn zrealizowano w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” oś 4 – Leader objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

Wyniki XX zawodów sportowo - pożarniczych OSP

W dniu 30 sierpnia 2014 r. w Wierzbowie odbył się Festyn Strażacki dla mieszkańców Gminy Grajewo, realizowany jako projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 – Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

Dożynki Parafialne

w Kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie. Piękny wieniec dożynkowy samodzielnie wykonali mieszkańcy wsi Kacprowo.
« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · »

Projekt i realizacja
Speed S.C.