Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: so, 23 września 2017
Imieniny: Tekli i Bogusława
Strona główna » Aktualności

Ogłoszenie o sesji Rady Gminy Grajewo

foto
Uprzejmie informuję, że zwołuję na dzień 26 września b.r. /wtorek/ na godzinę 12⁰⁰ XXXII sesję Rady Gminy Grajewo, która odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Grajewie ul. Komunalna 6 z następującym porządkiem obrad:
więcej

Ogłoszenie o posiedzeniu Komisji Polityki Gospodarczej

foto
Uprzejmie informuję, że zwołuję na dzień 26 września b.r. /wtorek/ na godzinę 10ºº posiedzenie Komisji Polityki Gospodarczej, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Grajewie ul. Komunalna 6 z następującym porządkiem obrad:
więcej

Droga dojazdowa do pól w Wierzbowie gotowa!

foto
Od kilku dni mieszkańcy Wierzbowa do swoich pól dojeżdżają nową drogą. W miniony piątek (15 września br.) Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter dokonał odbioru ulepszonej drogi dojazdowej do pól w miejscowości Wierzbowo. Na całej drodze o długości 1 030,00 m zostały wykonane prace t. j.: • usunięcie lokalnego zakrzaczenia, • ułożenie warstwy odcinającej z piasku w miejscu widocznych nierówności podłużnych, • wykonanie dolnej warstwy nawierzchni żwirowej, • ułożenie górnej warstwy nawierzchni żwirowej na całym odcinku, • wykonanie nawierzchni żwirowej na zjazdach na drogi polne i pola. Koszt modernizacji drogi wyniósł 110.318,70 zł, z czego 45.000,00 zł zostało dofinansowane z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Wykonawcą robót było Wynajem Sprzętu Budowlanego „MARPO” Mariusz Buziewicz, Popowo 9A, 19-200 Grajewo.
więcej

Akcja poboru krwi

foto
22 września, Intermarche w Koszarówce, szczegóły na plakacie
więcej

Wyniki zawodów powiatowych drużyn OSP

foto
W dniu 17 września 2017 roku na Stadionie Miejskim w Szczuczynie rozegrane zostały IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu grajewskiego, w których uczestniczyły 4 drużyny kobiece oraz 9 drużyn męskich.
więcej

Konkurs plastyczny pn. Zamek w Białogrądach

foto
Wójt Gminy Grajewo zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą "Zamek w Białogrądach".
więcej

X Bieg Rolnika w Danówku

foto
Już po raz dziesiąty w gminie Grajewo odbył się Bieg Rolnika. Tym razem biegacze rywalizowali na ciekawej i dobrze przygotowanej trasie we wsi Szymany i w jej okolicy z dobiegnięciem do mety w Danówku, gdzie był start i meta wszystkich biegów przed budynkiem szkoły. Na starcie stanęło ponad 350 uczestników z naszego regionu i Litwy w różnym wieku, a rywalizowali na dystansach od 250 do 5 000 m. Tradycyjnie też odbyły się Mistrzostwa Rolników Podlaskiego Zrzeszenia LZS i bieg integracyjny. Cieszy fakt, że co roku zwiększa się liczba zawodniczek i zawodników w biegu rolników oraz z powiatu grajewskiego. Biega też sporo kobiet. I najważniejsze pogoda dopisała, obyło się bez deszczu, świeciło słonko :)
więcej

Zachęcamy do korzystania z Cyfrowego Urzędu

foto
Złóż wniosek o dowód osobisty przez Internet – skorzystaj z Cyfrowego Urzędu Wrót Podlasia
więcej

Informacja o przerwach w dostawach energii elektrycznej

foto
W dniach 18 września br. - 22 września br. Szczegóły w załączniku
więcej

Praca dla informatyka

foto
Wójt Gminy Grajewo ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze informatyka.
więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego w Punkcie Przedszkolnym w Białaszewie

foto
1 września odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego w Punkcie Przedszkolnym w Białaszewie.
więcej
« · 1 · »