Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: śr, 22 listopada 2017
Imieniny: Marka i Cecylii
Strona główna » Aktualności

Aktywna tablica w Szkole Podstawowej w Białaszewie

foto
Gmina Grajewo w ramach realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych - „Aktywna tablica” otrzymała wsparcie finansowe z budżetu państwa na zakup pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej Pomnik 1000-lecia Państwa Polskiego im. Marii Konopnickiej w Białaszewie w formie dotacji celowej o łącznej wysokości 14000,00 zł (słownie złotych: czternaście tysięcy 00/100).
więcej

XIV Festiwal Gorących Serc

foto
Festiwal Gorących Serc tworzą serca ludzi otwartych, dających wiarę i nadzieję, w których duszach gra piękna muzyka i wrażliwość na drugiego człowieka.
więcej

RODZINY WSPIERAJĄCE

foto
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GRAJEWIE poszukuje rodzin zainteresowanych pełnieniem funkcji rodzin wspierających.
więcej

Patriotyczny turniej szachowy w Wierzbowie

foto
Po raz dziesiąty w gminie Grajewo szachiści poprzez uczestnictwo w X Turnieju Szachowym z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Grajewo podkreślili swój patriotyzm i uczcili w ten sposób 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
więcej

Zaproszenie na Turniej Szachowy do Wierzbowa

foto
Serdecznie zapraszamy na X Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Grajewo Stanisława Szletera, który po raz pierwszy odbędzie się w formule dwudniowej i będzie możliwość uzyskania kategorii szachowych. Szczegóły znajdują się w regulaminie.
więcej

Obwieszczenie

o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji w zakresie budowy międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi w części dotyczącej jego przebiegu na terenie województwa podlaskiego realizowanego jako inwestycja towarzysząca inwestycjom w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu, wniosek I, województwo podlaskie, gazociąg wysokiego ciśnienia DN700, MOP 8,4 Mpa, powiaty kolneński i grajewski.
więcej

Wyjątkowy Jubileusz

foto
Z okazji Jubileuszu 40 – lecia pracy zawodowej Pani Weroniki Leokadii Szymanowskiej – Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grajewie Stanisław Szleter – Wójt Gminy Grajewo w imieniu własnym oraz pracowników Gminy Grajewo złożył Jubilatce najwyższe wyrazy uznania i szacunku.
więcej

INFORMACJA DOTYCZĄCA UPŁYWU SKŁADANIA WNIOSKÓW

foto
W związku z realizacją Programu „Rodzina 500+” Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grajewie informuje, że w okresie od 1 sierpnia do 24 października bieżącego roku wpłynęło 449 wniosków (847 świadczeń wychowawczych), co daje 88% wniosków w porównaniu do ubiegłego okresu świadczeniowego (2016/2017).
więcej

Uroczyste otwarcie terenu turystyczno - wypoczynkowego w Toczyłowie

foto
18 października br. w miejscowości Toczyłowo odbyło się oficjalne otwarcie terenu turystyczno – wypoczynkowego. W otwarciu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości, Wójt Gminy Grajewo – Stanisław Szleter, Radni Gminy Grajewo, wykonawca zadania firma ABIES Kuczyńscy s.c. z Mieczy, Prezes Koła Wędkarskiego Pan Ariel Gudanowski oraz pracownicy urzędu.
więcej
« · 1 · »