Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: wt, 19 lutego 2019
Imieniny: Konrada i Arnolda
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo

Zebranie z rodzicami w Szkole Podstawowej w Wierzbowie

foto
Dnia 07.02.2019 r. o godzinie 13.45 odbędzie się zebranie ogólne z rodzicami następnie z wychowawcami. Szczególnie zapraszamy rodziców uczniów kl. VIII, ponieważ obecna będzie Pani Dyrektor z Zespołu Szkół w Wojewodzinie w celu zapoznania z ofertą edukacyjną.
więcej

Finał Szlachetnej Paczki

foto
Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
więcej

SP Wierzbowo na XV Świątecznym Turnieju Szachowym

foto
W dniu 08.12.2018 w Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie został rozegrany XV Świąteczny Turniej Szachowy. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów. Turniej toczył się w miłej, koleżeńskiej i przedświątecznej atmosferze, która sprzyjała naszym szachistom w osiągnięciu bardzo dobrych wyników.
więcej

Drzwi otwarte w Szkole Podstawowej w Wierzbowie

foto
Drzwi otwarte 13.12.2018r. Zebranie rodziców ogólne (na stołówce) 13.12.2018 o godzinie 13.45.
więcej

Wspieramy Szlachetną Paczkę

foto
Już po raz trzeci w Szkole Podstawowej w Wierzbowie odbyła się akcja charytatywna "Ale ciacho". Uczniowie szkoły wraz z pracownikami przygotowali słodkości, które sprzedawaliśmy na przerwach. Kwotę ze sprzedaży w całości przekażemy na przygotowanie Szlachetnej Paczki.
więcej

ANDRZEJKI

foto
W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WIERZBOWIE
więcej

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM W POPOWIE

foto
Nie od dziś wiadomo, że dobre słowo, uśmiech na wagę złota jest. Chociaż jest to istotne nie tylko od święta, istnieje dzień, kiedy szczególnie się o tym pamięta.
więcej

Szlachetna paczka

foto
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji pomocy innym!!! Wolontariat Szkoły Podstawowej w Wierzbowie już po raz trzeci przygotowuje „Szlachetną paczkę”. W tym roku pomagamy bardzo chorej, samotnej mamie (33 l.) i jej dzieciom, syn (7 lat), córka (10 lat).
więcej

III miejsce SP Wierzbowo w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

foto
W dniach 13 i 14 listopada 2018r. na hali sportowej MOSIR w Grajewie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju chłopców i dziewcząt. Wystartowało sześć szkół z powiatu grajewskiego zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt. Po wyrównanych i zaciętych meczach zespół chłopców zajął III miejsce. Natomiast zespół dziewcząt uplasował się na V miejscu.
więcej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK

foto
TERMIN KONKURSU: 17 grudnia 2018 r. godz. 9.00 MIEJSCE KONKURSU: Szkoła Podstawowa w Wierzbowie
więcej

100-lecie Odzyskania Niepodległości

foto
Punkt przedszkolny w Popowie
więcej

100. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

foto
9 XI 2018 r. o godzinie 11.11 cała społeczność Szkoły Podstawowej w Wierzbowie odśpiewała uroczyście wszystkie zwrotki hymnu Polski "Mazurka Dąbrowskiego" rozpoczynając akademię z okazji 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
więcej
« · 1 · 2 · »» · »

Projekt i realizacja
Speed S.C.