Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: wt, 23 lipca 2019
Imieniny: Bogny i Apolinarego
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Wierzbowo

Wiadomość archiwalna

Powrót do archiwum

Wycieczka do Białegostoku

5 czerwca 2018r. uczniowie klas I, II, III oraz oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Wierzbowie wybrali się na wycieczkę autokarową do Fabryki Misia w Białymstoku na "wystrzałowe" warsztaty "Tęczowej Chemii".

Podczas warsztatów dzieci mogły zdobywać wiedzę poprzez zabawę i odbywały niezwykłą podróż po świecie eksperymentów. Fabryka Misia zamieniła się w Akademię Malucha, w której powstało niecodzienne laboratorium. Każde dziecko zostało tego dnia naukowcem oraz bawiło się i uczyło jednocześnie. Warsztaty chemiczne to mnóstwo radości i wiedzy w jednym! Bezpieczne doświadczenia, które dzieci wykonywały pod czujnym okiem wesołego chemika i jego pomocników. Mnóstwo radości i nauki przez zabawę! Aktywne uczestnictwo w proponowanych warsztatach wzbogaciły wiedzę i spostrzeżenia dzieci, które przez obserwacje, porównywanie i eksperymentowanie nabyły nowych doświadczeń oraz umiejętności kreatywnego myślenia. Oprócz tych wyjątkowych warsztatów w Fabryce Misia uczniowie korzystali ze wszystkich dodatkowych atrakcji: dyskoteka z Misiem, małpi gaj, mega zjeżdżalnie, tor przeszkód, trampoliny, automaty zręcznościowe, mnóstwo nowoczesnych zabawek. Wizyta w Fabryce Misia przyniosła dzieciom wiele radości.

Następnie dzieciaki wybrały się do Papugarni. W egzotycznej scenerii mogliśmy podziwiać przepiękne papugi, małe i te trochę większe. Oswojone ptaki siadały wszystkim na głowach, rękach i ramionach. Mieliśmy możliwość karmienia papużek. Bardzo podobały im się wszystkie błyszczące rzeczy, które próbowały sobie oderwać. Spotkanie z tymi egzotycznymi ptakami było dla nas niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem. Wyjazd sprawił nam wiele radości.

2018-06-06 07:17 Opublikował: Agnieszka Szeszko
Autor treści: Elżbieta Maciejewska


Projekt i realizacja
Speed S.C.