Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: śr, 23 października 2019
Imieniny: Teodora i Seweryna
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Białaszewo

Zakończenie zajęć rekreacyjno – sportowych!!!

SP Białaszewo

Dnia 26 marca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie zajęć rekreacyjno – sportowych w Szkole Podstawowej w Białaszewie, prowadzonych w ramach gminnej profilaktyki. Naszą  sportową imprezę otworzył Pan dyrektor. Zabierając głos podkreślił znaczenie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Podziękował Wójtowi, panu Stanisławowi Szleterowi, za wsparcie i realizację różnorodnych działań sportowych w naszej szkole i na terenie gminy.

Liczną, 39 osobową grupę uczestników spotkało wiele atrakcji oraz zmagań sportowych. Rozpoczęliśmy od rozstrzygnięcia konkursu plastycznego pod hasłem: „Żyję zdrowo, na sportowo!”. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymali wyróżnienia w postaci dyplomów i upominków. Następnie odbyła się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Tu decydował łut szczęścia, jednak wszyscy wygrali. Dalej nie było tak łatwo i trzeba było wykazać się umiejętnościami sportowymi. Rozpoczęliśmy zmagania o tytuły mistrzowskie. Każdy z uczestników miał szanse spróbować swoich sił w dwóch wybranych dyscyplinach. Rywalizacja była wyrówna i zacięta, jednak wygrany mógł być tylko jeden.

  • Mistrz Piłki Nożnej – Sienkiewicz Norbert – kl. VIII
  • Mistrzyni Piłki Siatkowej – Gocłowska Oliwia – kl. VII
  • Mistrzyni Piłki Koszykowej – Sienkiewicz Marlena – kl. VII
  • Mistrz Tenisa Stołowego – Piłkowski Szymon – kl. VIII
  • Mistrzyni Badmintona – Mioduszewska Kinga – kl. VII
  • Mistrz Ringo – Kozikowski Szymon – kl. VI

Mistrzynie i Mistrzowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i sprzęt sportowy dedykowany do dyscypliny, w której wygrali. Nagrody ufundowała Gmina Grajewo. Imprezę zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

2019-03-29 12:47 Opublikował: Katarzyna Grabowska
Autor treści: Marcin Karwowski


Projekt i realizacja
Speed S.C.