Imieniny: Bolsława i Juliana
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Białaszewo

Sukces w eliminacjach powiatowych Turnieju BRD

SP Białaszewo

9 maja 2019 r. w Szczuczynie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowali:

• w I kategorii wiekowej: Mateusz Baprawski, Mikołaj Grabowski, Kinga Kania, Patrycja Markowska;
  • w II kategorii wiekowej: Michał Bylica, Bartosz Chrzanowski, Michał Modzelewski.

Drużynowo w  I kategorii zwyciężyła nasza reprezentacja, natomiast w II kategorii nasi uczniowie zajęli drugie miejsce. W klasyfikacji indywidualnej w I grupie Kinga Kania zajęła I miejsce,  Mikołaj Grabowski - III miejsce.

Nasza młodsza drużyna będzie reprezentowała powiat grajewski podczas XLII Finału Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju BRD, który odbędzie się w Białymstoku.