Rozmiar tekstu: A- A+ BIP

Gmina Grajewo

Dziś jest: so, 25 stycznia 2020
Imieniny: Pawła i Miłosza
Strona główna » Jednostki organizacyjne » SP Białaszewo

Misztrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym – 2019

SP Białaszewo

Wystartowały Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Przed przystąpieniem do rywalizacji sportowej każda z klas minutą ciszy uczciła pamięć bohaterów w związku z obchodami rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Nasza zabawa jest bezpośrednim przygotowanie do udziału w Igrzyskach Powiatu Grajewskiego w Tenisie Stołowy, których będziemy gospodarzami. Dnia 16 listopada 2019 w naszej hali sportowej rywalizować będzie kategoria dzieci, a dzień później kategoria młodzieży. Już teraz serdecznie zapraszamy zawodników i kibiców!

Regulamin Mistrzostw:

1. Mistrzostwa rozgrywane są w dwóch kategoriach, dziewcząt i chłopców.

2. Mecz rozgrywamy do dwóch wygranych setów, set do 11 punktów.

3.Składają się z dwóch etapów:

·      I etap – rozgrywki klasowe, w których wyłonimy po jednym zawodniku z klasy IV i V oraz po dwóch z klasy VI, VII i VIII w danej kategorii. Gramy systemem „każdy z każdym”. Mecze rozegrane zostaną na lekcjach wychowania fizycznego.

·      II etap – rozgrywki pucharowe. Gramy według drabinki umieszczonej na tablicy informacyjnej w łączniku hali sportowej. Mecze rozgrywane będą podczas długich przerw lekcyjnych. Kibiców zapraszamy do gorącego dopingu na trybunach hali sportowej.

4. Mistrzyni i Mistrz Szkoły Podstawowej w Białaszewie otrzymają nagrody rzeczowe.

Galeria

2019-11-08 11:17 Opublikował: Katarzyna Grabowska
Autor treści: Marcin Karwowski


Projekt i realizacja
Speed S.C.